• Осигурање ученика

    Позивају се заинтересовани да доставе понуде за осигурање учеика. Рок за доставу је понедељак, 9.09.2019.

    Објављено: 06.09.2019
  • Пријемни испит за основну музичку школу

    Комплетан списак тестиране деце као и резултате можете погледати у одељку Вести

     

     

     

     

     

    РЕЗУЛТАТИ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА

    ЗА ОМШ 2019.  год.

    СРПСКО ТРАДИЦИОНАЛНО ПЕВАЊЕ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

    Бр.

    Име и презиме

    Разред ОШ-СШ

    2019/20.

    Рок

    Други инструмент

    1.

    Хелена

    Стојић

     

    5.

     

    АПРИЛ

     

    /

    2.

    Лара

    Протић

     

    2. СМШ

    АПРИЛ

     

    /

    3.

    Уна

    Ђурлео

     

    6.

    МАЈ

     

    /

    4.

    Мина

    Лазић

     

    5.

    МАЈ

     

    /

    5.

    Кристина

    Митровић

     

    7.

    МАЈ

     

    /

    6.

    Александра

    Милосављевић

     

    6.

    МАЈ

     

    /

    7.

    Јована

    Шћепановић

     

    6.

     

    АПРИЛ

     

    /

    8.

    Милица

    Ивковић

     

    5.

     

    АПРИЛ

     

    /

    9.

    Петра

    Максић

     

    6.

     

    ЈУН

     

    Етно

    10.

    Ђорђе

    Ракетић

     

    7.

    АПРИЛ

     

    /

    11.

    Анђела

    Јанковић

     

    7.

    АПРИЛ

     

    /

    12.

    Ивана

    Белошевић

    8.

    ЈУН

    /

    УЧЕНИЦИ КОЈИ НИСУ ПРИМЉЕНИ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ

    13.

    Матеја

    Лазић

     

    5.

     

    ЈУН

     

    /

    14.

    Филип

    Благојевић

     

    8.

     

    АПРИЛ

    /

    15.

    Анка

    Савић

     

    7.

    АПРИЛ

     

    /

    16.

    Милица

    Посавец

     

    7.

    ЈУН

     

    /

     

    СОЛО ПЕВАЊЕ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

    Бр.

    Име и презиме

    Разред ОШ-СШ

    2019/20.

    Рок

    Други инструмент

     

    1.

    Невена

    Стефановић

     

    1.СШ

     

    МАЈ

     

    /

     

    2.

    Анђелија

    Николић

     

    1.СШ

     

    АПРИЛ

     

    /

     

    3.

    Софија

    Ђекић

    2. СМШ

    ЈУН

    /

     

    4.

    Мила

    Живковић

    2. СМШ

    ЈУН

    /

    5.

    Неда

    Јовановић

     

    7.

     

    АПРИЛ

     

    /

    6.

    Теодора

    Љубишић

     

    7.

     

    ЈУН

    /

    7.

    Ива

    Стојановић

     

    1.СШ

     

    АПРИЛ

     

    /

    8.

    Љубица

    Огаревић

     

    7.

     

    МАЈ

     

    /

    9.

    Марко

    Оташевић

     

    2.СШ

     

    ЈУН

     

    /

     

    ВИОЛОНЧЕЛО У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

    Бр.

    Име и презиме

    Разред у ОШ

    2019/20.

    Рок

    Други инструмент

    1.

    Вук

    Јагодић

     

    2.

     

    МАЈ

     

    /

    2.

    Душан

    Малеташки

     

    5.

     

    МАЈ

     

    Труба

     

    ВИОЛУ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

    Бр.

    Име и презиме

    Разред

    2019/20.

    Рок

    Други инструмент

    1.

    Софија

    Богићевић

     

    3.

     

    АПРИЛ

     

    Виолина

     

    ВИОЛИНУ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

    Бр.

    Име и презиме

    Разред у ОШ

    2019/20.

    Рок

    Други инструмент

    1.

    Пелагија

    Пауновић

     

    2.

     

    МАЈ

     

    /

     

    2.

    Ђорђе

    Младеновић

     

    5.

     

    АПРИЛ

     

    Гитара

    3.

    Анђелија

    Чеперковић

     

    2.

     

    МАЈ

     

    Гитара

    4.

    Лена

    Селмановић

     

    5.

     

    МАЈ

     

    Виолончело

    5.

    Ана

    Смиљковић

     

    3.

     

    МАЈ

     

    /

    6.

    Магдалена

    Костић

     

    3.

     

    АПРИЛ

     

    /

     

    7.

    Нина

    Младеновић

     

    2.

     

    АПРИЛ

     

    Клавир

    8.

    Нина

    Радосављевић

     

    3.

     

    АПРИЛ

     

    Виолончело

    9.

    Ирина

    Нешовић

     

    5.

     

    МАЈ

     

    Гитара

    10.

    Тадеј

    Радовановић

     

    2.

     

    МАЈ

     

    Гитара

    11.

    Илија

    Јокић

    5.

    ЈУН

    Гитара

    УЧЕНИЦИ КОЈИ НИСУ ПРИМЉЕНИ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ

    12.

    Андреј

    Палић

     

    2.

     

    АПРИЛ

     

    /

    13.

    Магдалена

    Милић

     

    2.

     

    МАЈ

    УЧЕНИК МОЖЕ УПИСАТИ

    Флауту

    14.

    Тамара

    Радосављевић

     

    2.

     

    МАЈ

     

    Гитара

    15.

    Милица

    Вучковић

     

    3.

     

    ЈУН

     

    /

    16.

    Антонина

    Миленковић

    3.

    ЈУН

    УЧЕНИК МОЖЕ УПИСАТИ

    Флауту

    17.

    Анђела

    Раковић

     

    5.

     

    МАЈ

     

    Гитара

    18.

    Миња

    Николић

     

    3.

     

    МАЈ

     

    Гитара

    19.

    Софија

    Пауновић

     

    2.

     

    АПРИЛ

     

    Клавир

     

    КЛАВИР У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

    Бр.

    Име и презиме

    Разред у ОШ

    2019/20.

    Рок

    Други инструмент

     

    1.

    Лара

    Савковић

     

    4.

     

    МАЈ

     

    Гитара

     

    2.

    Анастасија

    Стојановић

     

    3.

     

    МАЈ

     

    Гитара

     

    3.

    Валериа

    Чолак

     

    2.

     

    МАЈ

     

    Гитара

     

    4.

    Теодора

    Миновски

     

    3.

     

    МАЈ

     

    /

     

    5.

    Дорис

    Максимовић

     

    2.

     

    МАЈ

     

    Виолина

     

    6.

    Барбара

    Ђорђевић

     

    3.

     

    МАЈ

     

    Гитара

     

    7.

    Милан

    Сентић

     

    2.

     

    МАЈ

     

    Виолина

     

    8.

    Софија

    Стојић

     

    3.

     

    МАЈ

     

    Виолина

     

    9.

    Анђелија

    Атанасковић

     

    2.

     

    ЈУН

     

    Флаута

     

    10.

    Дуња

    Јовић

    3.

    ЈУН

    /

     

    11.

    Теодора

    Станојевић

     

    3.

     

    АПРИЛ

     

    Гитара

     

    12.

    Борис

    Стошић

     

    5.

     

    АПРИЛ

     

    /

     

    13.

    Страхиња

    Панић

     

    3.

     

    МАЈ

     

    /

     

    14.

    Александра

    Ђурић

     

    2.

     

    ЈУН

     

    /

     

    15.

    Никола

    Ђурић

     

    2.

     

    ЈУН

     

    /

     

    16.

    Ђорђе

    Тирнанић

     

    3.

     

    МАЈ

     

    Гитара

     

    17.

    Емилија

    Здравковић

     

    3.

     

    ЈУН

     

    /

     

    18.

    Матеја

    Петковић

     

    3.

     

    АПРИЛ

    Хармонику

     

    19.

    Милица

    Матејић

     

    2.

     

    ЈУН

     

    Виолина

     

    20.

    Лана

    Миленковић

     

    2.

     

    АПРИЛ

     

    Виолина

     

    21.

    Милица

    Јоксимовић

     

    3.

     

    МАЈ

     

    /

     

    22.

    Видак

    Драшковић

     

    2.

     

    МАЈ

     

    /

     

    23.

    Дарија

    Аранђеловић

     

    3.

     

    МАЈ

     

    Гитара

     

    24.

    Ђорђе

    Максимов

     

    2.

     

    ЈУН

     

    /

     

    25.

    Вања

    Жарковић

     

    3.

     

    АПРИЛ

     

    /

     

    26.

    Огњен

    Грујић

     

    3.

     

    МАЈ

     

    Гитара

     

    27.

    Олга

    Савковић

     

    2.

     

    МАЈ

     

    Виолина

     

    28.

    Андрија

    Раденковић

     

    2.

     

    МАЈ

     

    /

     

    29.

    Лана

    Манасијевић

     

    3.

     

    МАЈ

     

    Гитара

     

    30.

    Вања

    Тодоров

     

    2.

     

    ЈУН

     

    Виолина

     

    31.

    Невена

    Мијалковић

     

    5.

     

    МАЈ

     

    /

     

    32.

    Јован

    Јанковић

     

    4.

     

    ЈУН

     

    /

     

    33.

    Милица

    Ђорђевић

     

    4.

     

    ЈУН

     

    Флаута

     

    34.

    Луна

    Стефанов

     

    3.

     

    МАЈ

     

    /

     

    35.

    Нина

    Јевђенијевић

     

    2.

     

    ЈУН

     

    Виолина

     

    36.

    Маријана

    Благојевић

     

    5.

     

    АПРИЛ

     

    Виолина

     

    37.

    Анђела

    Васић

     

    2.

     

    ЈУН

     

    /

     

    38.

    Немања

    Карић

     

    2.

     

    АПРИЛ

     

    /

     

    39.

    Неда

    Дојчиновић

     

    1.

     

    ЈУН

     

    Гитара

     

    40,

    Лена

    Милентијевић

     

    2.

     

    ЈУН

     

    Гитара

     

    41.

    Ива

    Миловановић

     

    3.

     

    АПРИЛ

    Хармонику

     

    42.

    Александар

    Стојановић

     

    5.

     

    МАЈ

     

    Гитара

     

    43.

    Ива

    Станишић

     

    3.

     

    МАЈ

     

    Гитара

     

    44.

    Сара

    Зарић

     

    4.

     

    МАЈ

     

    Виолина

     

    45.

    Маша

    Марковић

     

    3.

     

    АПРИЛ

     

    Гитара

    46.

    Лена

    Ђорђевић

     

    3.

     

    АПРИЛ

    /

     

    47.

    Милица

    Златковић

    3.

    ЈУН

    /

    УЧЕНИЦИ КОЈИ НИСУ ПРИМЉЕНИ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ

     

    48.

    Јован

    Симић

    3.

    ЈУН

    /

     

    49.

    Павле

    Дрча

    2.

    ЈУН

    Гитара

     

    50.

    Валерија

    Штукеља

     

    4.

     

    МАЈ

     

    Гитара

     

    52.

    Ђорђе

    Марковић

     

    3.

     

    МАЈ

     

    Гитара

     

    53.

    Емилија

    Момчиловић

     

    2.

     

    ЈУН

    УЧЕНИК МОЖЕ УПИСАТИ

    Флауту

     

    54.

    Нађа

    Јањушевић

     

    4.

     

    ЈУН

     

    Гитара

     

    55.

    Сара

    Свилар

     

    2.

     

    МАЈ

    УЧЕНИК МОЖЕ УПИСАТИ

    Флауту

     

    САКСОФОН У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

    Бр.

    Име и

    презиме

    Разред у ОШ

    2019/20.

    Рок

    Други инструмент

     

    1.

    Петар

    Марковић

     

    6.

     

    АПРИЛ

     

    Гитара

     

    2.

    Теодора

    Ташковска

    5.

    ЈУН

    Соло певање

     

    3.

    Душан

    Станковић

     

    3.

     

    МАЈ

     

    /

     

    4.

    Вукашин

    Живановић

     

    3.

     

    ЈУН

     

    Труба

     

    КЛАРИНЕТ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

    Бр.

    Име и

    презиме

    Разред у ОШ

    2019/20.

    Рок

    Други инструмент

     

    1.

     Максим

    Ћупурдија

    6.

    ЈУН

    Саксофон

     

    2.

    Јана

    Јокић

    3.

    ЈУН

    Виолончело

     

    3.

    Константин

    Гајић

     

    3.

     

    МАЈ

     

    Виолина

     

    4.

    Јана

    Нешић

     

    6.

     

    МАЈ

     

    /

     

    5.

    Дуња

    Ђорђевић

     

    6.

     

    МАЈ

     

    /

     

    ТРОМБОН У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

    Бр.

    Име и

    презиме

    Разред

    2019/20.

    Рок

    Други инструмент

     

    1.

    Димитрије

    Стевановић

    7.

    ЈУН

    /

     

    ФЛАУТУ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

    Бр.

    Име и

    презиме

    Разред у ОШ

    2019/20.

    Рок

    Други инструмент

     

    1.

    Дуња

    Миленковић

     

    3.

     

    АПРИЛ

     

    Виолончело

     

    2.

    Дуња

    Нешић

     

    3.

     

    ЈУН

     

    Клавир

     

    3.

    Софија

    Ђурђевић

     

    2.

     

    ЈУН

     

    /

     

    4.

    Маша

    Мишковић

     

    4.

     

    МАЈ

     

    Етно

     

    5.

    Оља

    Исаиловић

     

    2.

     

    АПРИЛ

     

    /

     

    6.

    Теодора

    Ресавац

     

    3.

     

    МАЈ

     

    Виолина

     

    7.

    Марта

    Трајковић

     

    4.

     

    МАЈ

     

    Кларинет

     

    ХАРМОНИКУ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

    Бр.

    Име и презиме

    Разред у ОШ

    2019/20.

    Рок

    Други инструмент

    1.

    Лазар

    Живковић

     

    4.

     

    МАЈ

     

    Саксофон

    2.

    Милица

    Ранђеловић

     

    4.

     

    МАЈ

     

    Клавир

    3.

    Лука

    Милановић

     

    3.

     

    АПРИЛ

     

    /

    4.

    Никола

    Попадић

     

    2.

     

    ЈУН

     

    /

    5.

    Јован

    Јовић

    4.

    ЈУН

    /

    6.

    Предраг

    Јосимовић

    2.

    ЈУН

    /

     

    7.

    Филип

    Цветковић

     

    3.

     

    ЈУН

    /

    8.

    Марко

    Трајковић

    2.

    ЈУН

    /

    9.

    Михајло

    Крстић

    2.

    ЈУН

    Клавир

    10.

    Алекса

    Златановић

     

    5.

     

    МАЈ

     

    /

     

    ГИТАРУ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

    Бр.

    Име и презиме

    Разред у ОШ

    2019/20.

    Рок

    Други инструмент

     

    1.

    Анастасија

    Мишић

     

    3.

     

    АПРИЛ

     

    /

     

    2.

    Душан

    Петровић

     

    4.

     

    АПРИЛ

     

    /

     

    3.

    Арсен

    Бечановић

     

    3.

     

    МАЈ

     

    Клавир

     

    4.

    Тодор

    Тодоровић

     

    5.

     

    МАЈ

     

    /

     

    5.

    Елена

    Петковић

     

    3.

     

    МАЈ

     

    Флаута

     

    6.

    Матеја

    Милић

     

    4.

     

    МАЈ

     

    Виолина

     

    7.

    Дуња

    Ђорђевић

     

    3.

     

    МАЈ

     

    Клавир

     

    8.

    Милица

    Пантелић

     

    2.

     

    МАЈ

     

    Клавир

     

    9.

    Емилија

    Радовановић

     

    2.

     

    МАЈ

     

    /

     

    10.

    Алекса

    Јовић

    2.

    ЈУН

    Клавир

     

    11.

    Даница

    Вуковић

    2.

    ЈУН

    Клавир

     

    12.

    Андрија

    Јоксимовић

    4.

    ЈУН

    /

    УЧЕНИЦИ КОЈИ НИСУ ПРИМЉЕНИ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ

     

    13.

    Сара

    Живковић

     

    5.

     

    ЈУН

     

    /

     

    14.

    Игњат

    Добросављевић

    2.

    ЈУН

    УЧЕНИК МОЖЕ УПИСАТИ

    Кларинет

     

    15.

    Лазар

    Малетић

    3.

    ЈУН

    Клавир

     

    16.

    Димитрије

    Милетић

     

    2.

     

    АПРИЛ

     

    /

     

    17.

    Ања

    Плазинић

    4.

    ЈУН

    Виолина

     

    18.

    Матија

    Мунћан

    2.

    ЈУН

    /

     

    19.

    Ђорђе

    Бошчанин

    2.

    ЈУН

    /

     

    20.

    Лара

    Живковић

     

    4.

     

    МАЈ

     

    Клавир

     

    21.

    Матија

    Кочић

     

    3.

     

    ЈУН

    УЧЕНИК МОЖЕ УПИСАТИ

    Саксофон

     

    22.

    Вук

    Стојановић

     

    4.

     

    АПРИЛ

     

    /

     

    23.

    Алекса

    Перић

    3.

    ЈУН

    Клавир

     

    24.

    Василије

    Аксентијевић

     

    3.

     

    МАЈ

     

    /

     

    25.

    Вукашин

    Штерлинг

     

    2.

     

    МАЈ

     

    /

     

    26.

    Евгенија

    Михајловић

     

    4.

     

    МАЈ

     

    Клавир

     

    27.

    Димитрије

    Бељић

     

    4.

     

    АПРИЛ

    УЧЕНИК МОЖЕ УПИСАТИ

    Трубу

     

    28.

    Бојана

    Гилановић

     

    2.

     

    ЈУН

     

    /

     

    29.

    Лана

    Скрбишек

     

    2.

     

    ЈУН

     

    /

     

    30.

    Дуња

    Јаковљевић

     

    2.

     

    ЈУН

     

    /

     

    31.

    Алекса

    Лазић

     

    2.

     

    ЈУН

     

    /

     

    32.

    Василије

    Стошић

     

    4.

     

    АПРИЛ

     

    /

     

    33.

    Лука

    Крстовић

     

    3.

     

    МАЈ

    УЧЕНИК МОЖЕ УПИСАТИ

    Флауту

     

     

    СВЕТИ САВА

     

    ХАРМОНИКУ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

    Бр.

    Име и презиме

    Разред у ОШ

    2019/20.

    Рок

    Други инструмент

    1.

    Алекса

    Коцић

    2.

    АПРИЛ

    /

    2.

    Јован

    Стошић

    3.

    АПРИЛ

    /

    3.

    Бојан

    Пржић

    3.

    МАЈ

    /

    4.

    Лазар

    Здравковић

    3.

    АПРИЛ

    /

    5.

    Анрија

    Петковић

    2.

    АПРИЛ

    /

    6.

    Стефан

    Станковић

    3.

    АПРИЛ

    /

     

    ВИОЛИНУ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

     

    Бр.

    Име и презиме

    Разред у ОШ

    2019/20.

    Рок

    Други инструмент

    1.

    Стефан

    Симоновић

    4.

    АПРИЛ

    Клавир

    2.

    Анка

    Ранковић

    2

    ЈУН

    Клавир

    3.

    Александра

    Столић

    3.

    АПРИЛ

    /

    4.

    Магдалена

    Лазаров

    3.

    МАЈ

    Флаута

    5.

    Софија

    Живковић

     

    4.

     

    АПРИЛ

     

    Клавир

    6.

    Сара

    Марковић

     

    5.

    АПРИЛ

    Клавир

    7.

    Рајко

    Тодоровић

     

    5.

     

    ЈУН

     

    /

    8.

    Елена

    Марковић

    2.

    /

    АПРИЛ

     

    СВЕТИ САВА

    КЛАВИР У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

     

    Бр.

    Име и презиме

    Разред у ОШ

    2019/20.

    Рок

    Други инструмент

     

    1.

    Нина

    Ђузић

    4.

    АПРИЛ

    Виолина

     

    2.

    Наталија

    Лукић

    3.

    АПРИЛ

    Хармоника

     

    3.

    Софија

    Павић

    5.

    АПРИЛ

    Хармоника

     

    4.

    Катарина

    Стаменковић

    5.

    МАЈ

    Виолина

     

    5.

    Стефан

    Шашић

    4.

    АПРИЛ

    /

     

    6.

    Лана

    Љешњак

    3.

    АПРИЛ

    Хармоника

     

    7.

    Анђелија

    Петковић

    4.

    АПРИЛ

    Виолина

    УЧЕНИЦИ КОЈИ НИСУ ПРИМЉЕНИ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ

     

    8.

    Јован

    Арсић

    4.

    МАЈ

    Виолина

     

    9.

    Сена

    Павић

    5.

    АПРИЛ

    Виолина

     

    10.

    Николина

     Јеремић

    6.

    АПРИЛ

    Виолина

     

    11.

    Данијела

    Трајковић

    3.

    МАЈ

    Виолина

     

    ЛУГАВЧИНА

     

    ХАРМОНИКУ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

     

    Бр.

    Име и презиме

    Разред у ОШ

    2019/20.

    Рок

    Други инструмент

     

    1.

    Петар

    Стокић

     

    МАЈ

    /

     

    2.

    Николина

    Томић

    2.

    ЈУН

    /

     

     

    КЛАВИР У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

     

    Бр.

    Име и презиме

    Разред у ОШ

    2019/20.

    Рок

    Други инструмент

     

    1.

    Миона

    Ђурђевић

    2.

    ЈУН

    /

     

    2.

    Наталија

    Радошевић

    2.

    ЈУН

    /

     

    3.

    Милица

    Рајић

    3.

    ЈУН

    /

     

    4.

    Николина

    Тонић

    3.

    ЈУН

    /

     

    ВАНРЕДНО

    ХАРМОНИКУ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

     

    Бр.

    Име и презиме

    Разред у ОШ

    2019/20.

    Рок

    Други инструмент

    1.

    Ђурђа

    Стевановић

    4.

    ЈУН

    /

    2.

    Андријана

    Лакић

    3.

    ЈУН

    /

    3.

    Теодора

    Мезић

    3.

    ЈУН

    /

     

    ГИТАРУ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

    Бр.

    Име и презиме

    Разред у ОШ

    2019/20.

    Рок

    Други инструмент

    1.

    Лука

    Поповић

    1.СШ

    ЈУН

    /

     

    ЗА УЧЕНИКЕ КОЈИ НИСУ УПИСАНИ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ ОСТАЛО ЈЕ СЛОБОДНИХ МЕСТА НА СЛЕДЕЋИМ ИНСТРУМЕНТИМА:

    • ВИОЛОНЧЕЛО – 6 место
    • КЛАРИНЕТ 8  места
    • САКСОФОН – 5 места
    • ХАРМОНИКА – 15 места
    • ТРУБА/ТРОМБОН – 10 места
    Објављено: 19.06.2019
  • Осигурање запослених

    ПОЗИВ ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПОНУДЕ У ПОСТУПКУ ЈАВНЕ НАБАВКЕ МАЛЕ ВРЕДНОСТИ ЗА КОЛЕКТИВНО ОСИГУРАЊЕ ЗАПОСЛЕНИХ

    Предмет јавне набавке је колективно осигурање запослених у МШ „Коста Манојловић“ у Смедереву.

    Понуђачи морају испунити услове предвиђене чланом 75. и 76. Закона о Јавним набавкама.

    Критеријум за оцену понуда је „најнижа понуђена цена“.

    Понуђачи понуде подносе непосредно или путем поште у затвореној коверти са назнаком „Понуда за Јавну набавку мале вредности колективно осигурањезапослених у Музичкој школи Смедерево - НЕ ОТВАРАТИ“.

    Број осигураних лица 87

    Осигурани случајеви:

    • Смрт у след незгоде (осигуране суме у РСД) .......... 200,000.00
    • Инвалидитет (осигуране суме у РСД) ...................... 400,000.00

     

    Понуђач је дужан да на полеђини коверте назначи назив, адересу, телефон и контакт особу.

    Понуде се подносе у року од 3 дана од дана објављивања позива и конкурсне документације

    Рок за подношење понуда је до 06.06.2019.год. до 1200 часова.

    Благовременим ће се сматрати све понуде које стигну на адресу наручиоца најкасније последњег дана наведеног рока до 1200 часова

    Неблаговремене понуде се неће разматрати и биће враћене понуђачима неотворене.

    Јавно отварање понуда ће обавити комисија наручиоца, 06.06.2019. са почетком у 1300 часова у просторијама школе уз присуство овлашћених представника понуђача.

    Представници понуђача могу учествовати у поступку отварања понуда уз подношење писменпг овлашћења издатог од стране понуђача, којим се даје овлашћење представнику да присуствује отварању.

    Рок за доношење одлуке о додели уговора је 5 дана од дана отварања понуде.

    Контакт особа за додатне информације по овом јавном позиву:

    Јасна Ристић, 026/4622-534

    Објављено: 03.06.2019
  • Осигурање имовине
    Објављено: 03.06.2019
  • Резултати такмичења "Клавитас"

    Резултати такмичења "Клавитас" у одељку Такмичења - Клавитас

    Објављено: 28.05.2019
  • Клавитас свечано отварање

    Опширније у одељку "Вести".

     

    КЛАВИТАС

    СВЕЧАНО ОТВАРАЊЕ

     

    ПЕТАК, 24. МАЈ 2019.

     

    18: 00   Отварање изложбе слика Милоша Вујичина

     

     

    ПРЕДАВАЊЕ

    Василије Мокрањац: Седам етида за клавир

     

    Промоција Музичке академије Универзитета у Сарајеву

     

    Проф. Маја Жужа

    Објављено: 23.05.2019
  • Рапоред наступа на такмичењу "Клавитас"

    Распоред такмичења "Клавитас" у одељку "Вести"

     

     

     

     

     

     

     

    КЛАВИТАС

                                          РАСПОРЕД ТАКМИЧЕЊА                                     

    СУБОТА, 25. МАЈ 2019.

     

    08:30 – 10:00     ТОНСКЕ  ПРОБЕ (2. КАТЕГОРИЈА) 

    10:00 -  10:50     ТАКМИЧЕЊЕ  2. КАТЕГОРИЈА

    1. Вукша Вучетић - МШ "Стеван Христић", Младеновац
    2. Вања Митровић – МШ „Коста Манојловић” Смедерево
    3. Нина Радивојевић – МШ „Коста Манојловић” Смедерево
    4. Теодора Митровић – МШ „Стеван Мокрањац” Пожаревац
    5. Теодора Маленовић – МШ „Стеван Мокрањац” Пожаревац
    6. Теодра Цревар – МШ „Невена Поповић“ Гроцка
    7. Василије Стојановић – МШ „Мокрањац“ Београд
    8. Јана Јеленић – МШ „Владимир Ђорђевић“ Алексинац
    9. Невена Јанићијевић - МШ "Коста Манојловић", Смедерево

    10:50 -  11:30    ПАУЗА (ЖИРИРАЊЕ)

                                   ТОНСКЕ ПРОБЕ (1. КАТЕГОРИЈА)

    11:30 – 12:10    ТАКМИЧЕЊЕ  1. КАТЕГОРИЈА

    1. Лука Гигић – МШ „Коста Манојловић” Смедерево
    2. Нађа Поповић – МШ „Коста Манојловић” Смедерево
    3. Даница Блаћанин – МШ „Коста Манојловић” Смедерево
    4. Мина Карамановић – МШ „ Коста Манојловић” Смедерево
    5. Ема Милићевић – МШ „Коста Манојловић” Смедерево
    6. Ружица Бајић – МШ „Коста Манојловић” Смедерево
    7. Катарина Скокић – МШ „Коста Манојловић” Смедерево
    8. Маша Кајић – МШ „Др Милоје Милојевић“ Крагујевац
    9. Срна Стајић - МШ „Ватрослав Лисинси” Београд
    10. Софија Стаменковић - МШ "Коста Манојловић", Смедерево
    11. Лана Петровић - МШ "Коста Манојловић", Смедерево
    12. Гаврило Петровић - МШ "Коста Манојловић", Смедерево
    13. Ленка Ивић - МШ "Коста Манојловић", Смедерево

     

    12:10 -  12:45    ПАУЗА (ЖИРИРАЊЕ)

                                    ТОНСКЕ ПРОБЕ (3. и  4. КАТЕГОРИЈА)

    12:45 -  13:25    ТАКМИЧЕЊЕ  3. КАТЕГОРИЈА

    1. Барабара Будимлић – МШ „Невена Поповић“ Гроцка
    2. Хелена Долашевић – МШ „Невена Поповић“ Гроцка
    3. Мила Симић – МШ „Коста Манојловић” Смедерево
    4. Јања Велебит– МШ „Коста Манојловић” Смедерево

     

     

    13:25 – 13.35   ТАКМИЧЕЊЕ  4. КАТЕГОРИЈА

    1. Богдан Милошевић – МШ „Јован Бандур“ Панчево

    13:35 – 14:00   ПАУЗА  (ЖИРИРАЊЕ)

                                   ТОНСКЕ ПРОБЕ (13, 14. и 16. КАТЕГОРИЈА)

    14:00 – 14:15    ТАКМИЧЕЊЕ  13. КАТЕГОРИЈА

    1. Предраг Лазић – МШ „Коста Манојловић“ Смедерево
    2. Мила Ивић – МШ „Коста Манојловић“ Смедерево
    3. Александра Коралија – МШ „Коста Манојловић“ Смедерево

    14:15 -  14:25     ТАКМИЧЕЊЕ  14. КАТЕГОРИЈА

    1. Давид Лазаревић – МШ „Стеван Мокрањац“ Пожаревац

    14.25 – 14.35      ТАКМИЧЕЊЕ  16. КАТЕГОРИЈА

    1. Богољуб Живановић – МШ „Коста Манојловић“ Смедерево

    14:35  – 15:30     ПАУЗА (ЖИРИРАЊЕ)

                                     ТОНСКЕ ПРОБЕ (5. и 6. КАТЕГОРИЈА)  

    15:30 – 16.45       ТАКМИЧЕЊЕ  5. КАТЕГОРИЈА

    1.  Јованa Милетић – МШ „Јован Бандур“ Панчевo

    2 . Кристијана Дел Бјанко - МШ „Коста Манојловић” Смедерево

    3. Наталија Скокић - МШ „Коста Манојловић” Смедерево

    4. Ленка Станојевић - МШ „Коста Манојловић” Смедерево

    5. Ника Лујић -  МШ  „Ватрослав Лисински” Београд

            

    16:45 – 17:00       ТАКМИЧЕЊЕ 6. КАТЕГОРИЈА

    1. Петар Николић – МШ „Стеван Христић“ Младеновац

    17:00                       ЖИРИРАЊЕ

     

     

     

     

     

    КЛАВИТАС

                                          РАСПОРЕД ТАКМИЧЕЊА                                     

    НЕДЕЉА, 26. МАЈ 2019.

     

    08:30 – 10:00   ТОНСКЕ ПРОБЕ (18, 7. и  8. КАТЕГОРИЈА)

    10:00 – 10:20   ТАКМИЧЕЊЕ  18. КАТЕГОРИЈА

    1. Клавирски дуо:  Лаура Живановић и Невена Антић

        - МШ „Коста Манојловић” Смедерево

    1. Клавирски дуо:  Доротеа Алијевић и Јована Хаџи Пурић

           - МШ „Коста Манојловић“ Земун

    1.     Клавирски дуо:   Вера Станић  и  Лена Марјановић

            - МШ „Стеван Мокрањац” Пожаревац

    10:20 – 10:45    ПАУЗА (ЖИРИРАЊЕ)

                                    ТОНСКЕ ПРОБЕ (7. и  8. КАТЕГОРИЈА)

    10:45 – 10:55 ТАКМИЧЕЊЕ 2. КАТЕГОРИЈА

    1. Нина Цинцаревић – МШ „ Fortepiano“ Ниш

    10:55 – 11.25     ТАКМИЧЕЊЕ  7. КАТЕГОРИЈА

    1. Тијана Костић – МШ „Милоје Милојевић“ Крагујевац
    2. Марија Симић - МШ „Коста Манојловић” Смедерево

    11:25 – 11:45     ТАКМИЧЕЊЕ  8. КАТЕГОРИЈА

    1. Павле Добић – МШ „Стеван Мокрањац“ Краљево

    11:45 – 12:15     ПАУЗА (ЖИРИРАЊЕ)

                                       ТОНСКЕ ПРОБЕ (9. и 10. КАТЕГОРИЈА)

     

     

    12:15 – 12.45      ТАКМИЧЕЊЕ  9. КАТЕГОРИЈА

    1. Анђела Цакић – МШ „Станислав Бинички“ Лесковац
    2. Филип Цинцаревић – МШ Ниш

     

    12:45 – 13:15     ТАКМИЧЕЊЕ  10. КАТЕГОРИЈА

    1. Лука Јездимировић – МШ „Михаило Вукдраговић“ Шабац

    13:15 – 14:00    ПАУЗА (ЖИРИРАЊЕ)

                                    ТОНСКЕ ПРОБЕ (11. КАТЕГОРИЈА)

    14:00 – 16.40     ТАКМИЧЕЊЕ  11. КАТЕГОРИЈА

    1. Никола Радић – Музичка академија Универзитет у Источном Сарајеву
    2. Ирина Петковић – Факултет уметности у Нишу
    3. Ивана Бабовић – Факултет уметности у Нишу
    4. Сањин Јаковљевић – Факултет музичке уметности Београд

     

    16:40                      ЖИРИРАЊЕ

    Објављено: 19.05.2019
  • Клавитас пријава

    Пријаву у електронском облику за такмичење "Клавитас" можете преузети са странице Такмичења - Клавитас.

    Објављено: 06.05.2019
  • Клавитас Пропозиције

    Такмичење "Клавитас" у одељку Вести

     

     

     

     

    Пропозиције пијанистичког такмичења "Клавитас"

     

    Чл. 1

    Такмичење се одржава 24, 25. и 26.05.2019. у Музичкој школи "Коста Манојловић" у Смедереву.

    Чл. 2

    Такмичење се одвија у шест дисциплина:

    1. клавир соло: ученици основне музичке школе (ОМШ),

                                  ученици средње музичке школе (СМШ),

                                  студенти основних академских студија (ОАС),

                                  студенти мастер академских студија (МАС),

                                  студенти специјалистичких академских студија (САС),

                                  студенти докторских академских студија (ДАС)         

    1. упоредни клавир: ученици основне музичке школе (ОМШ),

                                            ученици средње музичке школе (СМШ)

    1. клавир „А“ програм: ученици СМШ
    2. клавир „Б“ програм: ученици СМШ
    3. комплементарни / упоредни клавир: студенти
    4. камерна музика: ученици основне музичке школе (ОМШ),

                                        ученици средње музичке школе (СМШ),

                                        студенти основних академских студија (ОАС),

                                        студенти мастер академских студија (МАС),

                                        студенти специјалистичких академских студија (САС),

                                        студенти докторских академских студија (ДАС)    

    Напомена: за дисциплину камерна музика један од инструмената мора бити клавир.

    Чл. 3

    Такмичари се распоређују по категоријама и подкатегоријама како је наведено у правилнику тамичења.

    Чл. 4

    Такмичари изводе слободно изабран програм, најмање две композиције, у трајању:

     

    ДИСЦИПЛИНА КЛАВИР СОЛО

    I категорија:       ученици првог разреда ОМШ, у трајању до 5 минута

    II категорија:       ученици другог разреда ОМШ, у трајању до 7 минута

    III категорија:     ученици трећег разреда ОМШ, у трајању до 9 минута

    IV категорија:     ученици четвртог разреда ОМШ, у трајању до 11 минута

    V категорија:       ученици петог разреда ОМШ, у трајању до 13 минута

    VI категорија:      ученици шестог разреда ОМШ, у трајању до 15 минута

    VII категорија:    ученици првог разреда СМШ, у трајању до 20 минута

    VIII категорија:   ученици другог разреда СМШ, у трајању до 20 минута

    IX категорија:     ученици трећег разреда СМШ, у трајању до 30 минута

    X категорија:       ученици четвртог разреда СМШ, у трајању до 30 минута

    XI категорија:     студенти катедере за клавир ОАС, у трајању до 40 минута

    XII категорија: студенти катедере за клавир МАС, САС, ДАС, у трајању до 40 минута

     

    ДИСЦИПЛИНА УПОРЕДНИ КЛАВИР

    XIII категорија:   а) ученици првог разреда ОМШ,  у трајању до 5 минута

                                       б) ученици другог разреда ОМШ, у трајању до 7 минута

    XIV категорија: а) ученици првог и другог разреда СМШ, у трајању до 10 минута

                                    б) ученици трећег и четвртог разреда СМШ, у трајању до 12 минута

     

    ДИСЦИПЛИНА КЛАВИР „А“ ПРОГРАМ СМШ

    XV категорија:  а) ученици првог и другог разреда СМШ, у трајању до 13 минута

                                    б) ученици трећег и четвртог разреда СМШ, у трајању до 15 минута

     

    ДИСЦИПЛИНА КЛАВИР „Б“ ПРОГРАМ СМШ

    XVI категорија: а) ученици првог и другог разреда СМШ, у трајању до 11 минута

                                    б) ученици трећег и четвртог разреда СМШ, у трајању до 13 минута

     

    ДИСЦИПЛИНА КОМПЛЕМЕНТАРНИ / УПОРЕДНИ КЛАВИР – СТУДЕНТИ

    XVII категорија:

                             а) студенти прве, друге и треће године студија, у трајању до 15 минута

                             б) студенти четврте и пете године студија, у трајању до 20 минута

     

    ДИСЦИПЛИНА КАМЕРНА МУЗИКА

    XVIII категорија: ученици од првог до трећег разреда ОМШ (шестогодишње),

                                       ученици првог и другог разреда ОМШ (четворогодишње),

                                       ученици првог разреда ОМШ (двогодишње),

                                       у трајању до 7 минута

     XIX  категорија:  ученици од четвртог до шестог разреда ОМШ(шестогодишње),

                                       ученици трећег и четвртог разреда ОМШ (четворогодишње),

                                       ученици другог разреда ОМШ (двогодишње),

                                       у трајању до 10 минута

    XX категорија:  ученици СМШ, у трајању до 15 минута

    XXI категорија: студенти ОАС, МАС, САС и ДАС, у трајању до 25 минута

    Чл. 5

    Жири оцењује такмичаре бодовима и то од 50 до 100 бодова, на следећи начин:

    • 90 – 100 бодова прва награда
    • 80 – 89,99 бодова друга награда
    • 70 – 79,99 бодова трећа награда
    • 60 – 69,99 бодова похвала за учешће

    Остали такмичари ће добити захвалницу за учешће на такмичењу.

    Чл. 6

    Жири може прекинути такмичара ако прекорачи минутажу категорије у којој наступа.

    Чл. 7

    Одлуке жирија су коначне и неопозиве.

    Чл. 8

    За дисциплине Клавир соло, Упоредни клавир, Клавир „А“ програм и Клавир „Б“ програм, такмичарски програм изводи се напамет. За дисциплину Комплементарни / Упоредни клавир – студенти програм се не мора изводити напамет.

    Чл. 10

    Уплата донације за такмичење износи 2000,00 динара (20 евра) и уплаћује се на рачун школе

    840-6276760-70, позив на број 97    35-21

    Сврха уплате Донација за такмичење Клавитас

    Чл. 11

    Пријаве треба послати до 15.05.2019. године на адресу

    Музичка школа "Коста Манојловић", Милоша Великог 8, 11300 Смедерево

    или путем електронске пријаве на

    office@mskos.edu.rs 

    pomocnik@mskos.edu.rs

    Пријава се може преузети са сајта школе 

    www.mskos.edu.rs

     

    Објављено: 16.04.2019
  • Клавитас Правилник

    Правилник "Клавитаса" у одељку Вести.

     

     

     

    Правилник пијанистичког такмичења "Клавитас"

     

     

    Чл. 1

    Овим Правилником регулишу се организација и пропозиције Такмичења ученика клавира, као и циљеви одржавања такмичења.

     Чл. 2

    Такмичење организује МШ "Коста Манојловић" Смедерево и стручно веће професора клавира МШ "Коста Манојловић" Смедерево, под покровитељством Града Смедерева.

     Чл. 3

    Организатор Такмичења :

    - одређује време и место одржавања Такмичења,

    - доноси Пропозиције такмичења и Правилник о раду жирија,

    - одређује висину такмичарске донације,

    - именује жири Такмичења.

     Чл. 4

    Такмичење се одвија у шест дисциплина:

    1. клавир соло: ученици основне музичке школе (ОМШ),

                                  ученици средње музичке школе (СМШ),

                                  студенти основних академских студија (ОАС),

                                  студенти мастер академских студија (МАС),

                                  студенти специјалистичких академских студија (САС),

                                  студенти докторских академских студија (ДАС)         

    1. упоредни клавир: ученици основне музичке школе (ОМШ),

                                            ученици средње музичке школе (СМШ)

    1. клавир „А“ програм: ученици СМШ
    2. клавир „Б“ програм: ученици СМШ
    3. комплементарни / упоредни клавир: студенти
    4. камерна музика: ученици основне музичке школе (ОМШ),

                                        ученици средње музичке школе (СМШ),

                                        студенти основних академских студија (ОАС),

                                        студенти мастер академских студија (МАС),

                                        студенти специјалистичких академских студија (САС),

                                        студенти докторских академских студија (ДАС)    

     

    Напомена: за дисциплину камерна музика један од инструмената мора бити клавир.

     Чл. 5

    Такмичари наступају у двадесет једној различитој категорији. У дисциплинама Упоредни клавир и Клавир „А“ и „Б“ програм и Комплементарни / Упоредни клавир  постоје и по две подкатегорије: а) и б).

     

    ДИСЦИПЛИНА КЛАВИР СОЛО

     

    I категорија       - ученици првог разреда ОМШ и млађи

    II категорија      - ученици другог разреда ОМШ

    III категорија    - ученици трећег разреда ОМШ

    IV категорија    - ученици четвртог разреда ОМШ

    V категорија      - ученици петог разреда ОМШ

    VI категорија    - ученици шестог разреда ОМШ

    VII категорија   - ученици првог разреда СМШ

    VIII категорија - ученици другог разреда СМШ

    IX категорија    - ученици трећег разреда СМШ

    X категорија     - ученици четвртог разреда СМШ

    XI категорија    - студенти катедере за клавир ОАС

    XII категорија  - студенти катедере за клавир МАС, САС, ДАС

     

    ДИСЦИПЛИНА УПОРЕДНИ КЛАВИР

     

    XIII категорија:   а) ученици првог разреда ОМШ

                 б) ученици другог разреда ОМШ

    XIV категорија:    а) ученици првог и другог разреда СМШ

                                       б) ученици трећег и четвртог разреда СМШ

     

    ДИСЦИПЛИНА КЛАВИР „А“ ПРОГРАМ СМШ

     

    XV категорија:  а) ученици првог и другог разреда СМШ

              б) ученици трећег и четвртог разреда СМШ

     

    ДИСЦИПЛИНА КЛАВИР „Б“ ПРОГРАМ СМШ

     

    XVI категорија: а) ученици првог и другог разреда СМШ

               б) ученици трећег и четвртог разреда СМШ

     

    ДИСЦИПЛИНА КОМПЛЕМЕНТАРНИ / УПОРЕДНИ КЛАВИР – СТУДЕНТИ

     

    XVII категорија:  а) студенти прве, друге и треће године студија

                                       б) студенти четврте и пете године студија

     

    ДИСЦИПЛИНА КАМЕРНА МУЗИКА

     

    XVIII категорија: ученици од првог до трећег разреда ОМШ (шестогодишње),

                                       ученици првог и другог разреда ОМШ (четворогодишње),

                                       ученици првог разреда ОМШ (двогодишње)

    XIX  категорија:  ученици од четвртог до шестог разреда ОМШ(шестогодишње),

                                       ученици трећег и четвртог разреда ОМШ (четворогодишње),

                                       ученици другог разреда ОМШ (двогодишње)

    XX категорија:  ученици СМШ

    XXI категорија: студенти ОАС, МАС, САС и ДАС

    Чл. 6

    Такмичење је јавно и довија се по пропозицијама које је одредио организатор Такмичења.

     Чл. 7

    Право учешћа на Такмичењу имају сви ученици основних и средњих музичких школа из Србије и иностранства, као и студенти из Србије и иностранства који поднесу благовремене и потпуне пријаве.

    Чл. 8

    Сваки учесник такмичења подноси пријаву у року предвиђеном од стране организатора такмичења и доказ о уплаћеној донацији.

    Чл. 9

    Пријава садржи:

    1. име и презиме такмичара
    2. адресу такмичара
    3. датум рођења
    4. e-mail такмичара
    5. разред и категорију
    6. назив школе и место
    7. име и презиме професора
    8. такмичарски програм са трајањем
    9. потпис такмичара, односно родитеља за малолетне ученике
    10. сагласност родитеља за објављивање резултата њихове деце

    Чл. 10

    Пријављивање се врши путем електронске поште на адресу

    pomocnik@mskos.edu.rs

     

      или

    путем пријаве поштом на адресу

    МШ "Коста Манојловић"

    Милоша Великог бр. 8

    11300 Смедерево

     чл. 11

    Циљеви одржавања такмичења јесу :

    - омогућавање јавног наступа пред професорима других школа

    - могућност упоређивања нивоа знања између ученика различитих школа

    - развијање такмичарског духа код ученика

    - промоција инструмента

    - размена искустава професора клавира

    - сарадња музичких школа из различитих региона

    Чл. 12

    Такмичаре оцењује стручни жири.

    Чл. 13

    Одлуке жирија су коначне и неопозиве.

    Чл. 14

    Број награда које жири може доделити није ограничен.

    Чл. 15

    Жири проглашава лауреата категорије.

    Чл. 16

    Организатор задржава право снимања, репродуковања и преноса програма, а такмичари немају право на накнаду за видео или звучно снимање њиховог извођења.

     Чл. 17

    У случају одустајања такмичара, организатор не враћа уплаћени новац донације.

     Чл. 18

    Такмичари сами сносе трошкове пута и боравка у Смедереву.

    Објављено: 16.04.2019
  • Сакософонијада - резултати

    Резултати са "Саксофонијаде" у одељку 

    Такмичења>Саксофонијада

    Објављено: 16.03.2019
  • Сатница "Саксофонијаде"

    Комплетна сатница у одељку Такмичења>Саксофонијада.

    Објављено: 12.03.2019
  • "SkoSAXperience" Златибор

    "SkoSAXperience" Златибор; предавач Милан Савић; ученици Срђан Стојићевић( класа Милан Стојановић), Ђорђе Блаћанин ( класа Јована Стојановић) и Марија Којић( класа Јована Стојановић).

     

     

    Објављено: 12.03.2019
  • Интернaционални музички камп у Аранђеловцу

    Интернационални музички камп за кларинет, Аранђеловац; предавач Љубиша Јовановић; ученици Јана Благојевић и Анђелија Пејић, класа Јована Стојановић.

    Објављено: 12.03.2019
  • Музички атеље у Новом Саду.

    Музички атеље Нови Сад, Еђшег културна станица: Семинар за саксофон; предавачи Бојан Вукелић и Марко Џомба; ученица Марија Којић, класа Јована Стојановић.

     

    Објављено: 12.03.2019
  • Програм НОКОС-а (у одељку Вести)

     НОВОГОДИШЊЕ КОНЦЕРТНЕ СВЕЧАНОСТИ

    МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ "КОСТА МАНОЈЛОВИЋ"

    Понедељак

    03.12.2018.

    18:30

    Мој први концерт

    Свечана сала                    МШ „Коста Манојловић“

    Уторак

    04.12.2018.

    18:30

    Мој први концерт

    Свечана сала                   МШ „Коста Манојловић“

    Среда

    05.12.2018.

    09:00

    Мајсторски курс за флауту

    Љубиша Јовановић

    Свечана сала                   МШ „Коста Манојловић“

    Петак

    07.12.2018.

    19:00

    Концерт

    Наталија Ивић и

    Катарина Чолаковић, клавир

    Свечана сала                   МШ „Коста Манојловић“

    Субота

    08.12.2018.

    11:00

    Музичка радионица проф. Горјане Бркић Станковић

    Свечана сала                  МШ „Коста Манојловић“

    Понедељак

    10.12.2018.

    18:30

    Концерт ученика гитаре

    Свечана сала                  МШ „Коста Манојловић“

    Уторак

    11.12.2018.

    18:30

    Концерт актива дувачких инструмената

    Свечана сала                  МШ „Коста Манојловић“

    Четвртак

    13.12.2018.

    19:00

    Концерт актива за групно музицирање

    Концертна сала     Центра за културу

    Петак

    14.12.2018.

    18:00

    Концерт актива гудача

    Свечана сала                  МШ „Коста Манојловић“

    Петак

     

    14.12.2018.

    19:00

    Концерт

    Јован Колунџија

    Концертна сала     Центра за културу

    Понедељак

    17.12.2018.

    19:00

    Концерт

    Теа Димитријевић и

    Дејан Суботић, клавир

    Свечана сала                  МШ „Коста Манојловић“

    Уторак

    18.12.2018.

    18:30

    Концерт акордеониста

    Свечана сала                  МШ „Коста Манојловић“

    Понедељак

    24.12.2018.

    19:00

    Концерт актива за српско традиционално певање

    Концертна сала     Центра за културу

    Уторак

     

    25.12.2018.

    09:00

    Мајсторски курс за гитару

    Војислав Јовановић

    Свечана сала                  МШ „Коста Манојловић“

    Уторак

    25.12.2018.

    18:30

    Концерт ученика клавира

    Свечана сала                  МШ „Коста Манојловић“

    Среда

    26.12.2018.

    18:00

    Свечани концерт

    Концертна сала     Центра за културу

     

    Објављено: 03.12.2018
  • НОКОС

    Од 3.12.2018. до 26.12.2018.

    Објављено: 03.12.2018
  • Одлука

    Обавештавамо вас да је уговор о јавној набавци мале вредности услуга 04/18, чији је предмет "Осигурање имовине у школи "Коста Манојловић" у Смедереву", додели Ђенерали Осигурање Србија а.д.о., Владимира Поповића 8, Београд, филијала у Смедереву.

    Објављено: 31.10.2018
  • Позив за достављање понуда за осигурање имовине

    Позивају се заинтересовани да доставе понуде за осигурање имовине. Осигурање мора покривати следеће ризике:

    1. Опасност од пожара и неких других опасности

    2. Земљотреса

    3. Провалне крађе и разбојништва

    4. Стакла од лома

    5. Машина од лома и неких других опасности.

    Понуде послати или доставити лично на адресу:

    Музичка школа "Коста Манојловић", Милоша Великог 8, 11300 Смедерево.

    Рок доставе три дана од постављања обавештења.

    Контакт телефон 0264622534

    Објављено: 09.10.2018