Резултати "Саксофонијада" 2019.

Преткатегорија

Такмичар

Георгиос Лигеридис

Владимир Трајаноски

Милан

СавиЋ

Срђан Пауновић

Пласман

 

Кристина Васић 2012.

ОМШ „Миленко Живковић“ Параћин

Кл. Томислав Милосављевић

98

99

100

97

I1

98,5

Лука Давидовић 2008.

ОМШ „Јосип Славенски“

Нови Сад

Кл. Дарко Давидовић

96

100

96

98

I2

97,5

Никола Дишић 2008.

ШОМО „Душан Сковран“ Ћуприја

Кл. Марко Миловановић

92

93

90

92

II3

91,75

Стефан Јанојлић 2008.

МШ „Стеван Мокрањац“ Пожаревац

Кл. Периша Станојевић

92

90

93

93

II2

92

Никола Латковић 2008

ОМШ „Јосип Славенски“

Нови Сад

Кл. Дарко Давидовић

93

94

93

94

II1

93,5

Софија Станковић 2008.

ОМШ „Миленко Живковић“ Параћин

Кл. Томислав Милосављевић

96

96

98

96

I3

96,5

Лазар Радић

 2008.

МШ „Исидор Бајић“         

Нови Сад

Кл. Сандра Дропо Рамаји

89

89

89

89

III1

89

Нађа Радојковић 2008.

МШ „Коста Манојловић“ Смедерево

Кл. Јована Стојановић

/

/

/

/

/

/

Секретар жирија: Јована Стојановић

 

 

 

Прва категорија

Такмичар

Георгиос Лигеридис

Владимир Трајаноски

Милан

СавиЋ

Срђан Пауновић

Пласман

 

Сава

Ђукић

2006.

МШ „Стеван Мокрањац“ Пожаревац

Кл. Периша Станојевић

94

94

94

95

II1

94,25

Павле Милосављевић 2006.

ОМШ „Миленко Живковић“ Параћин

Кл. Томислав Милосављевић

94

92

93

92

II2

92,75

Теона Милосевска 2007.

ДМБУЦ „Илија Николовски – Луј“ Скопље

Кл. Владимир Трајаноски

/

/

/

/

/

 

Андрија Милошевић 2007.

МШ „Коста Манојловић“ Смедерево

Кл. Јована Стојановић

88

88

87

88

III3

87,75

Вукашин Петровић

2006.

ШОМО „Душан Сковран“ Ћуприја

Кл. Марко Миловановић

95

96

98

96

I2

96,25

Константин Стефановић 2006.

ОМШ „Миленко Живковић“ Параћин

Кл. Томислав Милосављевић

88

90

88

91

III1

89,25

Срђан Стојићевић

2007.

МШ „Коста Манојловић“ Смедерево

Кл. Милан Стојановић

95

98

96

97

I1

96,5

Матеј

Фејди

2007.

МШ „Исидор Бајић“ Нови Сад

Кл. Сандра Дропо Рамаји

88

89

89

87

III2

88,25

 

Секретар жирија: Јована Стојановић

 

 

Друга категорија

Такмичар

Георгиос Лигеридис

Владимир Трајаноски

Срђан Пауновић

Милан Савић

Пласман

 

Матеја

Блажић

2004.

МШ „Јосип Славенски“ Београд

Кл. Милан Савић

99

99

98

/

I1

98,66

Ђорђе Блаћанин

2005.

МШ „Коста Манојловић“ Смедерево

Кл. Јована Стојановић

91

92

91

92

II3

91,50

Лазар

Ђурић

2005.

МШ „Јосип Славенски“ Београд

Кл. Милан Савић

95

94

94

/

II1

94,33

Срђан

Жилић

2005.

МШ „Филип Вишњић“ Шид

Кл. Бојан Кртинић

90

90

90

92

II5

90,50

Јасонас Лигеридис

2004.

Државни Конзерваторијум Солун

Кл. Георгиос Лигеридис

/

93

93

93

II2

93,00

Невена Милутиновић 2005.

ОМШ „Миленко Живковић“ Параћин

Кл. Томислав Милосављевић

92

91

92

89

II4

91,00

Павел

Савески

2005.

ДМБУЦ „Илија Николовски – Луј“ Скопље

Кл. Владимир Трајаноски

/

/

/

/

/

/

 

Трећа категорија

Такмичар

Георгиос Лигеридис

Владимир Трајаноски

Милан Савић

Срђан Пауновић

Пласман

 

Григири Ангелов

2003

ДМБУЦ „Илија Николовски – Луј“ Скопље

Кл. Владимир Трајаноски

96

/

95

92

II1

94,33

Марија

Којић

2002.

МШ „Коста Манојловић“ Смедерево

Кл. Јована Стојановић

91

92

92

91

II2

91,50

 

Секретар жирија: Јована Стојановић

 

 

Четврта категорија

Такмичар

Георгиос Лигеридис

Владимир Трајаноски

Милан Савић

Срђан Пауновић

Пласман

 

Антонела Илијић

2000.

МШ „Јосип Славенски“ Београд

Кл. Милан Савић

87

91

/

93

II1

90,33

Катарина Костић

2001.

МШ „Јосиф Маринковић“ Вршац

Кл. Срђан Пауновић

96

95

95

/

I1

95,33

Дејана Огњановска 2001.

ДМБУЦ „Илија Николовски – Луј“ Скопље

Кл. Владимир Трајаноски

/

/

/

/

/

/

Павле Павловић

2000.

МШ „Стеван Мокрањац“ Пожаревац

Класа Периша Станојевић

85

85

91

90

III1

87,75

 

Секретар жирија: Јована Стојановић