јун
Упис првака

У пис у први разред Музичке школе може се обавити 29.06, 30.06, и 1.07. у временском периоду од 10 до 14 часова. Пријава и уплатница добијаће се у школи.

Следећи ученици могу уписати први разред Музичке школе:

СРПСКО ТРАДИЦИОНАЛНО ПЕВАЊЕ

Име и презиме

 

Милица

Јеремић

 

Сара

Арсеновић

 

Теодора

Јовановић

 

Ива

Николић

 

 

СОЛО ПЕВАЊЕ

 

1.

Катарина

Грбић

 

 

ВИОЛОНЧЕЛО

1.

Валентина

Пантић

 

 

 

ВИОЛА

1.

Ђурђина

Денић

 

 

 

ВИОЛИНА

Бр.

Име и презиме

 

 

1.

Вања

Ђорђевић

 

2.

Ђурђа

Јевтић

 

3.

Јулија

Јевтић

 

4.

Филип

Марковић

 

5.

Тамара

Радосављевић

 

 

6.

Нађа

Филиповић

 

 

7.

Владана

Кох

 

 

КЛАВИР

Бр.

Име и презиме

 

1.

Гордана

Божовић

 

2.

Ката

Гигић

 

3.

Димитрије

Вујић

 

4.

Ана

Глигорић

 

5.

Злата

Аћимовић

 

6.

Софија

Радановић

 

7.

Андрија

Лекић

 

8.

Софија

Веселиновић

 

9.

Ива

Николић

 

10.

Маша

Симић

 

 

11.

Михајло

Миловић

 

 

12.

Филип

Ристић

 

 

13.

Софија

Миленковић

 

 

14.

Ленка

Стојковић

 

 

15.

Андреа

Миленковић

 

 

16.

Софија

Радановић

 

 

17.

Михајло

Лазић

 

 

18.

Андрија

Лазић

 

19.

Виктор

Влајић

 

20.

Вук

Карић

 

21.

Андријана

Јанковић

 

22.

Лена

Нешић

 

23.

Емилија

Момчиловић

 

24.

Меланија

Живојиновић

 

 

25.

Лена

Милковић

 

26.

Лука

Токин

 

 

 

27.

Моника

Љубић

 

 

 

САКСОФОН

 

1.

Андрија

Мишић

 

 

 

2.

Петар

Живковић

 

 

КЛАРИНЕТ

 

1.

Урош

Карић

 

 

ТРОМБОН

 

1.

Данка

Станојевић

 

 

 

ФЛАУТА

 

1.

Данка

Станојевић

 

       

 

                          

ХАРМОНИКА

1.

Јован

Јовановић

 

 

2.

Вељко

Лазаревић

 

 

3.

Михајло

Балић

 

 

4.

Јован

Ковачевић

 

 

 

5.

Матеја

Станковски

 

       

 

ГИТАРА

 

1.

Дуња

Савић

 

 

 

2.

Ђорђе

Буфан

 

 

 

3.

Михајло

Дојчиновић

 

 

 

4.

Стефана

Јовановић

 

 

 

5.

Алекса

Марјановић

 

 

 

6.

Видак

Цветковић

 

 

7.

Миа

Савић

 

 

8.

Дуња

Јаковљевић

 

 

9.

Димитрије

Ђорђевић

 

 

10.

Лука

Јанковић

 

 

11.

Вељко

Бакула

 

 

12.

Мирка

Пејовић

 

 

13.

Матеја

Нешић

 

 

 

СВЕТИ САВА

ВИОЛИНА

1.

Андреј

Миленковић

 

 

КЛАВИР

 

1.

Андрија

Лекић

 

 

 

2.

Александра

Ивановић

 

 

3.

Анарија

Лекић

 

 

4.

Лука

Ђорђевић

 

 

ВАНРЕДНО

СРПСКО ТРАДИЦИОНАЛНО ПЕВАЊЕ

                       

1.

Зорица

Шпаровић

 

 

Објављено: 26.06.2020

Упис у Музичку школу

Поштовани родитељи, драги садашњи и будући ученици,

Упис у Музичку школу ће се обавити 29.06, 30.06. и 1.07. у просторијама школе, у периоду од 10-14 часова. У школи се попуњава пријавни лист, а остала упутства добићете од разредних старешина, односно уписне комисије.

Обавештење за пријем првака у основну Музичку школу биће постављено у петак до 20 часова на сајту школе.

Објављено: 23.06.2020

Распоред полагања испита за период од 8.06. до 14.06.

 

 

СРЕДЊА ШКОЛА I, II, III разред

 

ПРЕДМЕТ

ДАТУМ

ДАН

УЧ./ВРЕМЕ

УЧЕНИЦИ

КОМИСИЈА

 

Теорија музике

Писмени и усмени део

(улази по један ученик)

08.06

Понедељак

Уч. Бр. 6

08.00-08.25

1.Милица  Грбић

2.Надежда Илић

3.Катарина Уламовић

4.Анђелија Николић

5.Александар Свилановић

М. Илић

М. Николић

Г. Ераковић

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 08:25 до 8:30 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Теорија музике

Писмени и усмени део

(улази по један ученик)

08.06.

Понедељак

Уч. Бр. 6

08.30-08:55

1.Магдалена Сретеновић

2.Борис Бијелић

3..Лазар Живановић

4.Ђорђе Ивковић

5.Лука Ракић

6.Димитрије Живановић

7.Тара Крстовић?

8.Ђорђе Блаћанин?

М. Илић

М. Николић

Г. Ераковић

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 08:55 до 9:00 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Дириговање III ТО

(улази по један ученик)

08.06.

Понедељак

Уч. Бр. 6

09.00-09.50

1.Милица Миленковић

2.Нађа Ђурлео

3.Јована Стоилковић

4.Богољуб Живановић

5.Миљана Цветковић

М. Илић

М. Николић

Г. Ераковић

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 09:50 до 10:00 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

ДИФЕРЕНЦИЈАЛНИ ИСПИТ – ИНСТРУМЕНТ

01.06.

Понедељак

Уч. Бр. 31

10.00-10.25

1. Миљана Насковић

Ј. Станојевић

Ј. Симић

Д. Р. Антић

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 10:25 до 10:30 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Етномузикологија/ Народне игре

 I средње ЕТНО

08.06.

Понедељак

Уч. Бр. 31

10.30-11.00

1.Миљана Денкић

2.Емилија Мићовић

3.Огњен Ђурковић

Ј. Станојевић

Ј. Симић

Д. Р. Антић

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 11:00 до 11:10 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Етномузикологија/ Народне игре

 II средње ЕТНО

08.06.

Понедељак

Уч. Бр. 31

11.10-11.40

1.Софија Ђекић

2.Анђела Јовановић

3.Таиса Лекић

Ј. Станојевић

Ј. Симић

Д. Р. Антић

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 11:40 до 11:50 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Етномузикологија/ Народне игре

 III средње ЕТНО

08.06.

Понедељак

Уч. Бр. 31

11.50-12.20

1.Милена Петровић

2.Сладић Мина

3.Милица Мишић

Ј. Станојевић

Ј. Симић

Д. Р. Антић

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 12:20 до 12:30 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

 

КАМЕРНА МУЗИКА

 

08.06.

Понедељак

САЛА

12:30-13:00

1.Димитрије Спасић

2. Тамара Благојевић

3.Лара Протић

4.Никола Митровић

Н. Чукић

Ј. Угринић

М. Ђорђевић

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 13:00 до 13:10 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

КАМЕРНА МУЗИКА

 

08.06.

Понедељак

САЛА

13:10-14:00

1.Глигорије Радовановић

2.Иван Милићевић

3 Марија Симић

4. Јулијана Станојевић

5.Марија Добан

6. Марија Којић

7.Анђела Стефановић

8.Лука Радисављевић

Н. Чукић

Ј. Угринић

М. Ђорђевић

 

УТОРАК

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 08:00 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Хармонија III

ТО + ЕТНО

Писмени део

09.06.

Уторак

САЛА

09.00-10:30

1.Милица Миленковић

2.Нађа Ђурлео

3. Јована Стоилковић

4.Богољуб Живановић

5.Миљана Цветковић

6.Милена Петровић

7.Сладић Мина

8.Милица Мишић

С. Поповић

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ТЧИОНИЦЕ  БР. 6  И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

ДИФЕРЕНЦИЈАЛНИ ИСПИТ- ТЕОРИЈА

09.06.

Уторак

Уч. Бр. 6

10.00-10.55

1. Миљана Насковић

Т. Петровић

М. Миленковић

Д. Р. Антић

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 10:55 до 11:00 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Хармонија III

ТО + ЕТНО

Усмени  део

09.06.

Уторак

САЛА

11.00-11:20

1.Милица Миленковић

2.Нађа Ђурлео

3.Јована Стоилковић

С. Поповић

Г. Димић

В. Столаров

 

ДИФЕРЕНЦИЈАЛНИ ИСПИТ- СОЛФЕЂО

09.06.

Уторак

Уч. Бр. 6

11.00-11.30

1. Миљана Насковић

Т. Петровић

М. Миленковић

Д. Р. Антић

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 11:20 до 11:30 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Хармонија III

ТО + ЕТНО

Усмени  део

09.06.

Уторак

САЛА

11.30-11:50

4.Богољуб Живановић

5.Миљана Цветковић

6.Милена Петровић

С. Поповић

Г. Димић

В. Столаров

 

Солфеђо

II - ТО

Писмени део

09.06.

Уторак

Уч. Бр. 12

11.45-12:30

1.Огњен Антанасијевић

2.Мила Живковић

3.Наталија Станојевић

4.Иван Николић

5.Никола Маринковић

6.Катарина Атанацковић

Т. Петровић

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Хармонија III

ТО + ЕТНО

Усмени  део

09.06.

Уторак

САЛА

12.00-12:20

7.Сладић Мина

8.Милица Мишић

С. Поповић

Г. Димић

В. Столаров

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 12:30 до 13:00 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Солфеђо

II – ТО

Усмени део

09.06.

Уторак

Уч. Бр. 12

13.00-13:30

1.Огњен Антанасијевић

2.Мила Живковић

3.Наталија Станојевић

Т. Петровић

В. Калуђеровић

Р.Р. Николић

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 13:30 до 13:40 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Солфеђо

II – ТО

Усмени део

09.06.

Уторак

Уч. Бр. 12

13.40-14:10

4.Иван Николић

5.Никола Маринковић

6.Катарина Атанацковић

7. Марија Симић

Т. Петровић

В. Калуђеровић

Р.Р. Николић

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 14:10 до 14:20 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Солфеђо

II ВИ

Усмени део

09.06.

Уторак

Уч. Бр. 12

14.20-14:50

1.Димитрије Спасић

2.Лара Протић

3.Никола Митровић

В. Калуђеровић

Т. Петровић

Р.Р. Николић

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 14:50 до 15:00 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Солфеђо

II – ЕТНО

Усмени део

09.06.

Уторак

Уч. Бр. 12

15.00-15:30

1.Софија Ђекић

2.Анђела Јовановић

3.Таиса Лекић

В. Калуђеровић

Т. Петровић

Р.Р. Николић

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА И ПРОВЕТРАВАЊЕ СВИХ ПРОСТОРИЈА

 

СРЕДА

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 08:00 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Клавир А и Б  ТО

II средње

 

10.06.

Среда

САЛА

08.30-10.00

1.Огњен Антанасијевић

2.Мила Живковић

3.Наталија Станојевић

4.Иван Николић

5.Никола Маринковић

6.Катарина Атанацковић

Н. Дојчиновић

М. Миловановић

Б. Бринић

 

Контрапункт III ТО

Писмени део

10.06.

Среда

Уч. Бр. 6

09.00-10:30

1.Милица Миленковић

2.Нађа Ђурлео

3.Јована Стоилковић

4.Богољуб Живановић

5.Миљана Цветковић

М. Николић

Г. Димић

И. Е. Котарац

 

Упоредни клавир

II средње

ВИ + ЕТНО

10.06.

Среда

САЛА

10.15-11.15

1.Димитрије Спасић

2.Лара Протић

3.Никола Митровић

4.Софија Ђекић

5.Анђела Јовановић

6.Таиса Лекић

Н. Дојчиновић

М. Миловановић

Б. Бринић

 

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА И ПРОВЕТРАВАЊЕ СВИХ ПРОСТОРИЈА

 

Контрапункт III ТО

Усмени део

10.06.

Среда

Уч. Бр. 6

11:00-11:30

1.Милица Миленковић

2.Нађа Ђурлео

3.Јована Стоилковић

М. Николић

Г. Димић

И. Е. Котарац

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 11:30 до 11:40 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Контрапункт III ТО

Усмени део

10.06.

Среда

Уч. Бр. 6

11:40-12:10

4.Богољуб Живановић

5.Миљана Цветковић

М. Николић

Г. Димић

И. Е. Котарац

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 12:10 до 12:20 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

ГЛАВНИ ПРЕДМЕТ

I, II и III средње

10.06.

Среда

12:00 – 12:15

 

 

1.Ђорђе Ивковић

 

 

В. Уратаревић

 

 

Т. Црногорац Милановић

       

 

 

А. Прокић

 

 

 

 

 

 

12:15 – 13:15

 

 

 

 

1.Тара Крстовић

2.Ђорђе Блаћанин

3.Димитрије Живановић

4.Марија Којић

5.Марија Добан

6.Анђела Стефановић

 

 

 

 

С. Васиљев

 

 

 

 

 

 

 

 

М. Ђорђевић

 

 

 

 

 

 

 

Д. Милошевић (М. Стојановић)

 

 

 

 

 

 

13:15 – 13:30

Проветравање и дезинфекција

 

//////////////////

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13:30 – 14:45

 

 

 

 

 

1.Магдалена Сретеновић

2.Лазар Живановић

3.Димитрије Спасић

4.Лара Протић

5.Никола Митровић 6.Тамара Благојевић

 

 

 

 

Д. Мирков

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В. Илић

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

К. Карић

 

 

 

 

 

 

 

 

14:45 – 15:00

Проветравање и дезинфекција

 

 

 

//////////////////

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15:00 – 16:00

 

 

 

 

1.Борис Бијелић

2.Марија Симић

3.Јулијана Станојевић

4.Лука Радисављевић

 

 

Б. Јевтић

 

 

 

 

 

 

Б. Ранитовић

 

 

 

 

 

 

 

 

 

М. Вујчић

 

 

 

 

 

 

 

16:00 – 16:10

Проветравање и дезинфекција

 

 

 

//////////////////

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16:10 – 16:30

 

 

 

 

 

 

1.Лука Ракић

2.Глигорије Радовановић

______________

 

 

 

М. Ераковић

 

 

 

 

Н. Чукић

 

 

 

 

 

Г. Ераковић

 

 

 
   
   
   
   
   

 

 

16:30 – 17:00

 

 

 

ЕТНО и СОЛО ПЕВАЧИ

1.Миљана Денкић

2.Емилија Мићовић

3.Огњен Ђурковић

 

 

Ј. Симић

 

 

Ј. Станојевић

 

 

Д. Тасић

 

 

4.Софија Ђекић

5.Анђела Јовановић

6.Таиса Лекић

7.Милена Петровић

8.Сладић Мина

9.Милица Мишић

10.Иван Милићевић

 

 

 

 

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА И ПРОВЕТРАВАЊЕ ПРОСТОРА

 

 

 

 

 

ЧЕТВРТАК

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 08:00 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Солфеђо III

ЕТНО

Писмени део

11.06.

Четвртак

Уч. Бр. 23

09:00-09:30

1.Милена Петровић

2.Сладић Мина

3.Милица Мишић

Г. Димић

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 09:30 до 09:40 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Солфеђо III

ТО

Писмени део

11.06.

Четвртак

Уч. Бр. 23

09:40-10:10

1.Милица Миленковић

2.Нађа Ђурлео

3.Јована Стоилковић

4.Богољуб Живановић

5.Миљана Цветковић

Г. Димић

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 10:10 до 10:30 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Солфеђо III

ЕТНО

Усмени део

11.06.

Четвртак

Уч. Бр. 23

10:30-11:00

1.Милена Петровић

2.Сладић Мина

3.Милица Мишић Цветиновић

Г. Димић

М. Николић

В. Столаров

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 11:10 до 11:20 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Солфеђо III

ТО

Усмени део

11.06.

Четвртак

Уч. Бр. 23

11:20-11:50

1.Милица Миленковић

2.Нађа Ђурлео

3.Јована Стоилковић

Г. Димић

М. Николић

В. Столаров

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 11:50 до 12:00 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Солфеђо III

 

ТО

 

Усмени део

11.06.

Четвртак

Уч. Бр. 23

11:20-11:50

4.Богољуб Живановић

5.Миљана Цветковић

Г. Димић

М. Николић

В. Столаров

 

Солфеђо I

ТО

Писмени део

11.06.

Четвртак

Уч. Бр. 6

11:15-11:45

1.Милица  Грбић

2.Надежда Илић

3.Катарина Уламовић

4.Анђелија Николић

5.Александар Свилановић

И. Е. Котарац

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 11:45 до 12:00 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Солфеђо I

ТО

Усмени део

11.06.

Четвртак

Уч. Бр. 6

12:00-12:30

1.Милица  Грбић

2.Надежда Илић

3.Катарина Уламовић

И. Е. Котарац

М. Николић

Г. Димић

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 12:30 до 12:40 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Солфеђо I

ТО

Усмени део

11.06.

Четвртак

Уч. Бр. 6

12:00-12:30

4.Анђелија Николић

5.Александар Свилановић

И. Е. Котарац

М. Николић

Г. Димић

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 12:30 до 12:40 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Солфеђо I

ЕТНО

Усмени део

11.06.

Четвртак

Уч. Бр. 6

12:40-13:10

1.Миљана Денкић

2.Емилија Мићовић

3.Огњен Ђурковић

М. Николић

И. Е. Котарац

Г. Димић

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА И ПРОВЕТРАВАЊЕ СВИХ ПРОСТОРИЈА

 

 

ПРИЈЕМНИ ИСПИТ РАСПОРЕД

ПЕТАК

 

УЧЕНИЦУ ДОЛАЗЕ 30 МИНУТА РАНИЈЕ ЗБОГ РАСПОРЕЂИВАЊА И ДЕЗИНФЕКЦИЈЕ

ДОНОСЕ ЂАЧКЕ КЊИЖИЦЕ СА СЛИКОМ КОЈА ЈЕ ОВЕРЕНА ПЕЧАТОМ ШКОЛЕ

 

СОЛФЕЂО - ДИКТАТ

Музички сарадник - теоретичар

12.06.

Петак

САЛА

8.00-9:00

1.Илић Лука

2.Грбић Катарина

3.Степаноска Миња

4.Ераковић Лука

5.Вукић Огњен

6.Матија Вукашиновић

7.Вујичин Андрија

8.Дел Бјанко Кристијана

 

ЕКСТЕРНИ ЧЛАН +

ДЕЖУРНИ НАСТАВНИК

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 08:50 до 09:00 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

ТЕСТ ИЗ ТЕОРИЈЕ

Музички сарадник - теоретичар

12.06.

Петак

САЛА

9.00-10:00

1.Илић Лука

2.Грбић Катарина

3.Степаноска Миња

4.Ераковић Лука

5.Вукић Огњен

6.Матија Вукашиновић

7.Вујичин Андрија

8.Дел Бјанко Кристијана

 

ЕКСТЕРНИ ЧЛАН +

ДЕЖУРНИ НАСТАВНИК

 

 

УЧЕНИЦУ ДОЛАЗЕ 15 МИНУТА РАНИЈЕ ЗБОГ РАСПОРЕЂИВАЊА И ДЕЗИНФЕКЦИЈЕ

ДОНОСЕ ЂАЧКЕ КЊИЖИЦЕ СА СЛИКОМ КОЈА ЈЕ ОВЕРЕНА ПЕЧАТОМ ШКОЛЕ

 

СОЛФЕЂО - УСМЕНИ

Музички извођач – класична музика

Музички извођач – традиционална музика

12.06.

Петак

Уч. Бр. 12

8.00-8.30

1.Алексић Илија

2.Вујчић Илија

3.Пешић Валентина

В. Столаров

В. Калуђеровић

ЕКСТЕРНИ ЧЛАН

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 08:30 до 08:40  ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

СОЛФЕЂО УСМЕНИ

Музички извођач – класична музика

Музички извођач – традиционална музика

12.06.

Петак

Уч. Бр. 12

8.40-9.10

4.Скокић Наталија

5.Станојевић Ленка

В. Столаров

В. Калуђеровић

ЕКСТЕРНИ ЧЛАН

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 09:10 до 09:20  ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

 

СОЛФЕЂОУСМЕНИ

Музички извођач – класична музика

Музички извођач – традиционална музика

12.06.

Петак

Уч. Бр. 12

9.20-9.50

6.Савић Ђорђе

7.Станишић Стефан

8.Павле Жунац

В. Столаров

В. Калуђеровић

ЕКСТЕРНИ ЧЛАН

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 09:50 до 10:00  ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

СОЛФЕЂО - УСМЕНИ

Музички извођач – класична музика

Музички извођач – традиционална музика

12.06.

Петак

Уч. Бр. 12

10.00-10.40

9.Насковић Миљана

10.Нешић Магдалена

11.Ђерић Љубица

В. Столаров

В. Калуђеровић

ЕКСТЕРНИ ЧЛАН

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 10:40 до 10:50  ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

СОЛФЕЂО - УСМЕНИ

Музички извођач – класична музика

Музички извођач – традиционална музика

12.06.

Петак

Уч. Бр. 12

10.50-11.20

12. Нина Ивковић

13.Шаљић Анђела

14.Ђорђевић Стефан

В. Столаров

В. Калуђеровић

ЕКСТЕРНИ ЧЛАН

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА И ПРОВЕТРАВАЊЕ СВИХ ПРОСТОРИЈА

 

 

 

СУБОТА

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА И ПРОВЕТРАВАЊЕ ПРОСТОРА

 

ГЛАВНИ ПРЕДМЕТ– ИНСТРУМЕНТ

Музички извођач – класична музика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Музички извођач – традиционална музика

13.06.

Субота

 

 

 

ПЕВАЧИ

10-11

///////////

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КЛАВИР

11-11:45

 ///////////

ХАРМОНИКА

12-12:30

///////////

ДУВАЧКИ

12:45-13:15

 

ПЕВАЧИ:

1.Нина Ивковић

2.Миљана Насковић

3.Миња Степаноска

4.Магдалена Нешић

5.Љубица Ђерић

6.Кристијана Дел Бјанко

7.Ленка Станојевић

8.Анђела Шаљић

9.Стефан Ђорђевић

10.Стефан Станишић

////////////////

ИЗВОЂАЧИ:

1.Наталија Скокић

2.Ленка Станојевић

3.Павле Жунац

4.Илија Вујчић

5.Валентина Пешић

6.Ђорђе Савић

7.Илија Алексић

 

 

 

ЕКСТЕРНИ  ЧЛАН

 

НЕДЕЉА

 

УЧЕНИЦУ ДОЛАЗЕ 15 МИНУТА РАНИЈЕ ЗБОГ РАСПОРЕЂИВАЊА И ДЕЗИНФЕКЦИЈЕ

ДОНОСЕ ЂАЧКЕ КЉИЖИЦЕ СА СЛИКОМ КОЈА ЈЕ ОВЕРЕНА ПЕЧАТОМ ШКОЛЕ

 

СОЛФЕЂО - УСМЕНИ

Музички сарадник - теоретичар

14.06.

Недеља

Уч. Бр. 12

8.00-8.30

1.Илић Лука

2.Грбић Катарина

3.Степаноска Миња

В. Столаров

В. Калуђеровић

ЕКСТЕРНИ ЧЛАН

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 08:30 до 08:40  ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

СОЛФЕЂО - УСМЕНИ

Музички сарадник - теоретичар

14.06.

Недеља

Уч. Бр. 12

8.40-9.10

4.Ераковић Лука

5.Вукић Огњен

6.Вукашиновић Матија

В. Столаров

В. Калуђеровић

ЕКСТЕРНИ ЧЛАН

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 09:00 до 09:20  ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

 

СОЛФЕЂО - УСМЕНИ

Музички сарадник - теоретичар

14.06.

Недеља

Уч. Бр. 12

9.20-9.50

6.Вујичин Андрија

7.Дел Бјанко Кристијана

 

В. Столаров

В. Калуђеровић

ЕКСТЕРНИ ЧЛАН

 
                               

 

 

 

Објављено: 05.06.2020

Распоред полагања из клавира за 6.06.

Распоред полагања из клавира за суботу 6.06.2020.

КОМИСИЈА за ОМШ: Ана Бојичић, Биљана Миленковић и предметни наставник (замена Стефан Цветковић)

КОМИСИЈА за завршни СМШ Бранислава Ранитовић, Маја Вујчић и Марија Терзић

КОМИСИЈА за упоредни клавир Горјана Бркић Станковић, Маја Миловановић и Радмила Милошевић

 

Основна школа

  1. Миња Степаноска 9:00 - 9:10
  2. Кристијана Дел Бианко 9:10 - 9:20
  3. Сенка Аранђеловић 9:20 - 9:30
  4. Лана Живић 9:30 - 9:40
  5. Ленка Станојевић 9:40 – 9:50
  6. Ања Анчић 9:50 – 10:00

10:00 – 10:05 дезинфекција и ветрење простора

  1. Наталија Скокић 10:05 – 10:15
  2. Наталија Јеремић 10:15 – 10:25
  3. Сара Војиновић 10:25 – 10:35
  4. Матија Вукашиновић 10:35 – 10:45
  5. Доротеја Јанићијевић 10:45 – 10:55

10:55 – 11:00 дезинфекција и ветрење простора

  1. Андреј Станковић 11:00 – 11:10
  2. Марија Глигоријеви 11:10 – 11:20
  3. Елена Каратошић 11:20 – 11:30
  4. Вања Којић 11:30 – 11:40
  5. Дуња Душић 11:40 – 11:50

11:50 – 12:00 дезинфекција и ветрење простора

  1. Теодора Збилић 12:00 – 12:10
  2. Исидора Ристић 12:10 – 12:20
  3. Павле Жунац 12:20 – 12:30

Средња школа

  1. Андријана Живковић 12:30 – 12:50

12:50 – 13:00 дезинфекција и ветрење простора

Упоредни клавир

  1. Магдалена Нешић 13:00 – 13:10
  2. Стефан Станишић 13:10 – 13:20
  3. Нина Ивковић 13:20 – 13:30
  4. Мила Ивић 13:30 – 13:40
  5. Александра Коралија 13:40 – 13:50
  6. Анђела Шаљић 13:50 – 14:00
  7. Предраг Лазић 14:00 – 14:10
Објављено: 04.06.2020

Позив за достављање понуда за осигурање радника

Овде можете погледати позив за достављање понуда за осигурање радника

Објављено: 04.06.2020

Распоред полагања из инструмента и певања

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИЗ ИНСТРУМЕНТА/ПЕВАЊА ЗА 5.06.2020.

Гитара – 5.06. завршни разреди од 14:00 до 15:45

1. Петар Јовановић 4 ср. 14:00 – 14:15
2. Андријана Ђокић 6р. 14:15 – 14:30
3. Марија Шутовић 6р. 14:30 – 14:45
4. Наталија Пешић 6р. 14:45 – 15:00
5. Јаков Младеновић 6р. 15:00 – 15:15
6. Милица Господиновић 6р.1 5:15 – 15:30
7. Теодор Ђорђевић 6р. 15:30 – 15:45


15:45 – 16:00 дезинфекција простора

Хармоника – 5.06. завршни разреди од 16:00 до 17:45


1.Васић Михајло 16:00 – 16:10
2.Вујичин Андрија 16:10 – 16:20
3.Миладиновић Огњен 16:20 – 16:30
4.Плавшић Никола 16:30- 16:40
5.Цветковић Душан 16:40 – 16:50

16:50 – 17:00 дезинфекција простора

6.Крстић Немања 17:00 – 17:10
7.Нешић Ана 17:10 – 17:20
8.Вујчић Илија 17:20 – 17:30
9.Ераковић Лука 17:30 – 17:40
10.Самарџић Никола 17:40 – 17:50

17:50 – 18:00 дезинфекција простора

Соло и српско традиционално певање, 5.06. завршни разреди од 18:00 – 20:10


Основна школа


Мила Ивић 18:00 – 18:10
Никола Маринковић 18:10 – 18:20
Магдалена Нешић 18:20 – 18:30
Александра Коралија 18:30 – 18:40
Нина Ивковић 18:40 – 18:50

18:50 – 19:00 дезинфекција простора

Анђелина Живковић 19:00 – 19:10
Предраг Лазић 19:10 – 19:20
Стефан Станишић 19:20 – 19:30
Анђела Шаљић 19:30 – 19:40

Средња школа
САНДРА СТОЈИЋЕВИЋ 19:40 – 19:50
КАТАРИНА БАКУЛА 19:50 – 19:50
АНЂЕЛА ЛАЗИЋ 20:00 – 20:10

 

Објављено: 03.06.2020

Распоред полагања из инструмента

ИСПИТИ ИЗ ИНСТРУМЕНТА ЗА ЧЕТВРТАК 4.06.2020.

Гудачи - VI разред, Сала школе
четвртак од 15 - 16:15
1. Ксенија Матовић 
2. Зорка Вукичевић 
3. Милица Морача 
4. Андреа Манџуковић 
5. Даница Стојановић 

16:15 – 16:30 дезинфекција простора

Дувачи - VI разред, Сала школе
(прва група од 16:30 – 17:00)
1. Мина Андрејевић
2. Стаменковић Марија
3. Павић Никола
4. Петронијевић Дуња

17.10 -17.20 дезинфекција простора

(друга група од 17:20 – 17:50)
1. Алексић Илија
2. Митић Павле
3. Перић Павле
4. Савић Ђорђе
5. Урошевић Сава

17:50 – 18:00 дезинфекција простора

(трећа група од 18:00 – 18:40)
1. Цветковић Марко
2. Мишић Андрија
3. Аранђеловић Лука
4. Посавец Софија

Објављено: 02.06.2020

Превенција заштите

Овде можете погледати допис Министарства просвете у вези инструкција са поступањем средњих школа поводом отварања објеката за пријем ученика у току нормализације услова за време епидемије COVID-19.

Објављено: 01.06.2020
мај
Испити из инструмента/певања за завршне разреде

Испити за полагање из инструмента, односно певања ће се одржати у четвртак, петак и суботу.

Два дана пре полагања ће бити постављен детаљан списак у које време ће који ученик полагати.

ЧЕТВРТАК 4.06.2020.

Од 15 - 16:15 Гудачки инструменти

Од 16:30 - 18:30 Дувачки инструменти

 

ПЕТАК 5.06.2020.

Од 14 - 15:50 Гитаристи

Од 16 - 17:50 Хармоникаши

Од 18 - 20 Певачи

 

СУБОТА

Од 9 - 14 Клавиристи (главни предмет и упоредни клавир ОМШ)

Објављено: 29.05.2020

Испити средња школа

 

 

СРЕДЊА ШКОЛА IV разред

ПРЕДМЕТ

ДАТУМ

ДАН

УЧ./ВРЕМЕ

УЧЕНИЦИ

КОМИСИЈА

Хор

Разредни испит

01.06

Понедељак

Уч. Бр. 6

07.30

Они који полажу разредни

М. Илић

Г. Ераковић

Д. Р. Антић

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 07:55 до 8:00 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

Дириговање IV ТО

01.06.

Понедељак

Уч. Бр. 6

08.00

1.Невена Аковић

2.Ања Радоман

3.Мина Радовановић

М. Илић

Г. Ераковић

Д. Р. Антић

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 08:20 до 8:30 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

Дириговање IV ТО

01.06.

Понедељак

Уч. Бр. 6

08.30

4.Александра Стевић

5.Андреа Тимотијевић

6.Марија Цветиновић

М. Илић

Г. Ераковић

Д. Р. Антић

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 08:50 до 09:00 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

Народне игре ЕТНО

01.06.

Понедељак

Уч. Бр. 12

09.00

1.Катарина Бакула

2.Сандра Стојоћевић

3.Анђела Лазић- ван.

Ј. Станојевић

Ј. Симић

Д. Р. Антић

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 09:45 до 10:00 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

Контрапункт IV ТО

Писмени део

02.06.

Уторак

Уч. Бр. 12

Или САЛА

09.00-10:30

1.Невена Аковић

2.Ања Радоман

3.Мина Радовановић

4.Александра Стевић

5.Андреа Тимотијевић

6.Марија Цветиновић

М. Николић

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 10:30 до 11:00 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

Контрапункт IV ТО

Усмени  део

02.06.

Уторак

Уч. Бр. 6

11:00-11:30

1.Невена Аковић

2.Ања Радоман

3.Мина Радовановић

 

М. Николић

В. Столаров

И. Е. Котарац

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 11:30 до 11:45 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

Контрапункт IV ТО

Усмени  део

02.06.

Уторак

Уч. Бр. 6

11:45-12:15

4.Александра Стевић

5.Андреа Тимотијевић

6.Марија Цветиновић

М. Николић

В. Столаров

И. Е. Котарац

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 12:30 до 12:45 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

Српски МАТ.

03.06.

Среда

САЛА

08.00-09:30

1.Невена Аковић

2.Ања Радоман

3.Мина Радовановић

4.Александра Стевић

5.Андреа Тимотијевић

6.Марија Цветиновић

С. М. Милић

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 09:30 до 09:45 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

Српски МАТ.

Уч. Бр.23

03.06.

Среда

САЛА

09:45-11:15

1.Андријана Живковић

2.Андријана Немет

3.Петар Јовановић

4.Катарина Бакула

5.Сандра Стојоћевић

6.Анђела Лазић- ван.

С. М. Милић

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 11:15 до 11:30 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

Клавир ТО

 

Сваки ученик по 15 мин. и 5 мин. дезинфекција клавира

Уч. Бр. 23

03.06.

Среда

 

САЛА

11:30-13:30

1.Невена Аковић

2.Ања Радоман

3.Мина Радовановић

4.Александра Стевић

5.Андреа Тимотијевић

6.Марија Цветиновић

 

 

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 13:30 до 14:00 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

Солфеђо

IV- мат.

Писмени део

04.06.

Четвртак

САЛА

09:00-09:30

1.Невена Аковић

2.Ања Радоман

3.Мина Радовановић

4.Александра Стевић

5.Андреа Тимотијевић

6.Марија Цветиновић

 

 

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 09:30 до 09:45 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

Солфеђо

IV- мат.

Писмени део

04.06.

Четвртак

САЛА

09:45-10:15

1..Андријана Живковић

2.Андријана Немет

3.Петар Јовановић

4.Катарина Бакула

5.Сандра Стојоћевић

6.Анђела Лазић- ван.

 

 

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 10:15 до 10:30 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Солфеђо

IV- мат.

Усмени  део

04.06.

Четвртак

САЛА

10:30-11:00

1.Невена Аковић

2.Ања Радоман

3.Мина Радовановић

В. Столаров

В. Калуђеровић

Г. Димић

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 11:00 до 11:15 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Солфеђо

IV- мат.

Усмени  део

04.06.

Четвртак

САЛА

11:15-11:45

4.Александра Стевић

5.Андреа Тимотијевић

6.Марија Цветиновић

В. Столаров

В. Калуђеровић

Г. Димић

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 11:45 до 12:00 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Солфеђо

IV- мат.

Усмени  део

04.06.

Четвртак

САЛА

12:00-12:30

1..Андријана Живковић

2.Андријана Немет

3.Петар Јовановић

В. Столаров

В. Калуђеровић

Г. Димић

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 12:30 до 12:45 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Солфеђо

IV- мат.

Усмени  део

04.06.

Четвртак

САЛА

12:45-13:15

4.Катарина Бакула

5.Сандра Стојоћевић

6.Анђела Лазић- ван.

В. Столаров

В. Калуђеровић

Г. Димић

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 13:15 до 13:30 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Хармонија IV

Писмени део

05.06.

Петак

САЛА

09.00-10:30

1.Невена Аковић

2.Ања Радоман

3.Мина Радовановић

4.Александра Стевић

5.Андреа Тимотијевић

6.Марија Цветиновић

С. Поповић

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 10:30 до 10:45 ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Хармонија IV

Писмени део

05.06.

Петак

Уч. Бр. 12

09.15-10.45

.1.Андријана Живковић

2.Андријана Немет

3.Петар Јовановић

4.Катарина Бакула

5.Сандра Стојоћевић

6.Анђела Лазић- ван.

В. Столаров

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 10:45 до 11:00  ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Хармонија IV

Усмени  део

05.06.

Петак

САЛА

11.00-11:30

1.Невена Аковић

2.Ања Радоман

3.Мина Радовановић

 

С. Поповић

И. Е. Котарац

В. Столаров

 

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 11:30 до 11:45  ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Хармонија IV

Усмени  део

05.06.

Петак

САЛА

11.45-12:15

4.Александра Стевић

5.Андреа Тимотијевић

6.Марија Цветиновић

С. Поповић

И. Е. Котарац

В. Столаров

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 12:15 до 12:30  ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

 

Хармонија IV

Усмени  део

05.06.

Петак

САЛА

12.30-13:00

1..Андријана Живковић

2.Андријана Немет

3.Петар Јовановић

С. Поповић

И. Е. Котарац

В. Столаров

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 13:00 до 13:15  ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

Хармонија IV

Усмени  део

05.06.

Петак

САЛА

13:15-13:45

4.Катарина Бакула

5.Сандра Стојоћевић

6.Анђела Лазић- ван.

С. Поповић

И. Е. Котарац

В. Столаров

ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД 13:45 до 14:00  ЧАСОВА И ПРОВЕТРАВАЊЕ

Етномузикологија МАТ.

06.06.

Субота

Уч. Бр. 6

09.00-10:30

1.Катарина Бакула

2.Сандра Стојоћевић

3.Анђела Лазић- ван.

Д. Р. Антић

ДЕЗИНФЕКЦИЈА И ПРОВЕТРАВАЊЕ ПРОСТОРА

ГЛАВНИ ПРЕДМЕТ

06.06.

Субота

САЛА

10:00

1.Андријана Живковић

2.Андријана Немет

3.Петар Јовановић

 

 

 

 

 

Објављено: 27.05.2020